Müjde! MFB Food açıldı!

Uzun zamandır MFB ile devam eden kişiye özel sağlıklı beslenme serüveni şimdi yeni bir boyut kazanıyor ve MFB Food ile daha da güçleniyor. MFBFood.com’da MFB’nin bir birinden leziz sağlıklı lezzetlerini bulabilecek ve perakende olarak tek tek sipariş verebileceksiniz.

Peki nedir bu MFBFOOD?

MFB olarak geliştirdiğimiz sağlıklı beslenme programlarımızda her gün yine kendi geliştirdiğimiz ve binlerce müşterimiz tarafından beğeniyle tüketilen çok çeşitli yiyecekler üretiyoruz. Başarımızın sırrının önemli bir kısmı bu ürünlerimizde yatıyor.

Bu yıl, ürünlerimizin bir bölümünü MFB programına üye olmayanlara da sunma kararı aldık ve bunun için MFB FOOD’u kurduk. Amacımız, bu özel ürünlerimizle, dileyen herkesin kendi sağlıklı beslenme düzenini kurmasına yardımcı olmak.

mfbfood.com’dan kolayca ve keyifle satın alacağınız ürünlerimizi kendi soğutuculu araçlarımızla adresinize teslim ediyoruz.

Kek, biscotti ve muffinlerimiz tatlı severlerin bir numaralı tercihi olacak. Lezzetten ödün vermeden sağlıklı tatlılar yaratmanın mümkün olduğunu görecek, vicdan azabı duymadan tüketmenin keyfini yaşayacaksınız.

Farklı köfte çeşitlerimizle sıkılmadan, günlük protein ihtiyacınızın önemlibir kısmını zahmetsizce karşılayabileceksiniz.

Canınız pizza çekti ama kilo aldıracak diye yemeye çekiniyor musunuz? İşte o zaman birbirinden lezzetli ama gerçekten düşük kalorili ve sağlıklı MFB Pizzalar tam size göre. İnce hamurlu pizzalarımıza bayılacaksınız.

Yakında ürün çeşitlerimiz artacak, bizi takip etmeye devam edin.

Bir Cevap Yazın

Navigate