MFB NEDİR?

Beslenme uzmanlarımız, size özel, yaşam tarzınıza uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayan menüleri oluşturur, yetenekli şeflerimiz endüstriyel mutfağımızda bu menüleri hazırlar, paketlenen yiyecekleriniz taptaze ve günlük olarak adresinize teslim edilir.

MFB Sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenmenin önemini bilen ama bunu uygulamaya geçirmekte zorlananlar için zahmetsiz, lezzetli, ve çok sağlıklı bir çözümdür.

paketlerimizBilinçli birçok insan hayatlarında değişiklik yaparak kendilerinin ve ailelerinin sağlığı açısından olumlu adımlar atmayı denemekte ancak gerek aldıkları binlerce tavsiye, gerekse uygulanması neredeyse imkansız formüller nedeni ile bu çabaları uzun vadeli ve kalıcı sonuç verememektedir.

MFB menüleri ile hedeflerinize keyifle ve kolayca ulaşacağınızı göreceksiniz. Sizin ihtiyaç ve seçimleriniz doğrultusunda MFB Beslenme zmanlarının belirleyeceği menünüz, her gün kendi endüstriyel mutfağımızda taptaze, sağlıklı ve en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmakta, istediğiniz adrese her gün taze olarak teslim edilmektedir.

Kendinizi ”eh işte, şöyle böyle” hissetmekle, zihinsel ve fiziksel olarak çok formda, ”çakı gibi” hissetmeniz arasındaki ”dünyalar kadar” farka sadece sağlıklı beslenerek ulaşabilirsiniz.

MFB ile hedefinize ulaşırken enerjiniz artacak, sindirim sisteminiz rahatlayacak, cildiniz canlanacak ve beyniniz daha keskin çalışacak.

Sağlıklı beslenmenin, ne kadar lezzetli olabileceğini ve porsiyon kontrolünü öğrenerek, ileri ki yıllar için kendinize/yaşamınıza iyi bir yatırım yapın…

 1. Alışveriş yapmak yok, planlamak ve pişirmek yok.
 2. Başarısı kanıtlanmış patentli sistemimiz Bodywatchers
 3. Dünya mutfağından seçilmiş lezzetler
 4. 12 farklı sağlıklı, dengeli yemek paketi alternatifi
 5. Hijyenik koşullarda, en kaliteli malzemeler ile
  hazırlanan yemekle
 6. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu veya raf ömrü uzatıcı kullanmadan
 7. MFB frigorifik araçları ile soğuk zincir kırılmadan kapınıza teslim
 8. Yaşam tarzınıza %100 uyan size özel MFB sistemi.
 9. Günlük 1, 2, 3, 4 veya 5 öğünlük yemek paketleri servisi.
 10. Her hafta veya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda danışman desteği
Navigate