MFB DETOX PAKETİ

Detox Nedir?
 
Detox, normal yaşamımızı sürerken vücudumuza giren ve depolanan pek çok toksinden vücudu arındırma sürecidir. Toksinler vücudumuza solunum yolu ile, yediklerimizle ve cildimizden emilerek girerler. Bu toksinler karaciğerimizde parçalanır ve uzun süre arındırılmayan vücutlarda karaciğer yorulmaya başlar. Dolayısı ile belli aralıklar ile yapılan detox diyetler karaciğerimizi dinlendirir, vücudu arındırır ve hayata daha zinde devam etmemizi sağlar.
 
MFB Detoxunun Farkı Nedir?
 
Piyasa da bulunan pek çok “Detox” diyeti bulunmaktadır. Bunların çoğu vücudu arındırmak bahanesi ile aç bırakan diyetlerdir ve genellikle tek tip beslenmeyi önerirler. 3 gün boyunca sadece özel bir çorba içmek gibi kişiyi hem enerjisiz bırakacak hem de tek tip beslenmeye yönlendirecek tarzdadır.

MFB Detox Paketleri ise sizin ihtiyacınız olan enerji ve besin öğelerini sağlarken bir yandan karaciğerinizi dinlendirerek vücudunuzu toksinlerden arındırmak üzere kurulmuştır. Diğer detox diyetlerin aksine MFB Detoxundan sonra halsiz düşmezsiniz, aksine daha enerjik hissedeceksiniz.
 
MFB Detox Paketleri bitkisel protein ağırlıkta olup, doğal beslenmeyi destekleyici olarak size 1 haftalık bir arındırma süreci sağlar.
 
Detox diyetler tüm bu faydalarına ek olarak bağırsaklarınızı da onararak sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına ve bununla beraber pek çok hastalıktan korunmanıza yardımcı olur.
 
MFB Diyet Paketlerinin hepsi gibi Detox paketleri de kişiye özel olarak sizin kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak hazırlanır. Piyasadaki diğer detoxların aksine tek bir kalıpta değil farklı bodypuan değerlerinde hazırlanır ve ihitiyacınız olan enerjiyi karşılamanızı sağlar.
 
Detox diyetlerinin en zor tarafı hazırlanmasıdır. Özel malzemeler, özel tarifler ile hazırlanan 3 – 7 günlük detox diyetler genelde hem normalin dışında bir alışveriş hem de ev halkından bağımsız bir yemek pişirmenizi gerektirir. MFB Detox Paketleri kapınıza teslim olduğu için ne ekstra bir alışveriş ne de ekstra bir kap yemek pişirmenize gerek kalmayacaktır!

MFB Paketleri ile sağlıklı beslenirken 1 haftalık MFB Detox Paketi ile vücudunuzu toksinlerden arındırın ve bahara daha zinde girin.

Bir Cevap Yazın

Navigate