GIDA GÜVENLİĞİ VE KALİTESİ

Bizim için vazgeçilmez ön koşul olan bu özelliklerden taviz vermemek ve tedarikten üretime, üretimden teslimata kadar her aşamanın kontrol ve denetimimiz altında gerçekleşmesini sürekli kılmak için ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sertifikasına başvurduk. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin yıllardan beri MFB’ye duyduğunuz haklı güveni bu önemli sertifikayla belgelemek istedik.

ISO 22000:2005 uluslararası bir standarttır ve yiyecek, içecek sunumu (catering) ve paketleme firmaları da dahil “tarladan sofraya” gıda zincirindeki tüm kuruluşları kapsayan bir “Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin” şartlarını tanımlar. ISO 22000 belgesi, gıda endüstrisi uzmanları tarafından geliştirilmiş olan uluslararası bir standarttır.

ISO 22000 belgesi alabilmek için yemek üretimi, dağıtımı yapan şirketlerin uluslararası kalite ve güvenlik kriterlerine uyması gerekmektedir. Bu nedenle ancak bu standartları karşılayabilen şirketler bu belgeyi alabilirler.

Zaten bu yüksek standartlara uygun üretim yapmakta olduğumuzdan kısa süre içerisinde sertifikamızı aldık ve sektörümüzde  önderliğimizi devam ettirirken standartları yükselterek bir ilki gerçekleştirdik, gururluyuz.
Sektörümüzde bu sertifikaya sahip ilk ve tek firma olmanın gururu bu.
MFB’yi farklı kılan özelliklerimize bir yenisini katmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak istedik. 
 
 
Sağlıklı günler dileriz

Bir Cevap Yazın

Navigate